Polskie Stowarzyszenie Technologów Osuszania i Przeciwdziałania Korozji Budynków jest organizatorem szkoleń branżowych. Jednocześni Stowarzyszenie jest Patronem wszelkich inicjatyw rozwojowych i naukowych mających na celu rozwój zawodowy swoich Członków. Szkolenia mają na celu:

  1. Nieustanne uczenie się i poszerzanie wiedzy osób związanych z branżą.
  2. Dążenie do branżowego samodoskonalenia się swoich Członków.
  3. Dostosowanie technologii osuszania oraz technologii pokrewnych do nowoczesnych trendów branżowych.
  4. Uzyskanie przez Członków certyfikatów oraz tytułów w tym Technik oraz Technolog Osuszania.

Informacje o tematyce szkoleń oraz ich terminach, publikowane będą w aktualnościach oraz ogłoszeniach Polskiego Stowarzyszenia Technologów Osuszania i Przeciwdziałania Korozji Budynków. Będą wysyłane również drogą elektroniczną do Członków Stowarzyszania. 

Szkolenia organizowane przez Stowarzyszenie dedykowane są Członkom Polskiego Stowarzyszenia Technologów Osuszania i Przeciwdziałania Korozji Budynków. Publikowanie informacji o szkoleniach kierowane jest w głównej mierze do Członków Stowarzyszenia. Publikacje mają również charakter informacyjny związany z działalnością Stowarzyszenia. 

Osoby nie będące Członkami Stowarzyszenia, które są zainteresowane szkoleniami branżowymi mogą kierować swoje zgłoszenia do jednostek szkoleniowych na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA Z PRACY STOWARZYSZENIA

Michał Sokołowski
Z przyjemnością informujemy, że Członkami Wspierającymi Polskiego Stowarzyszenia Technologów Osuszania i Przeciwdziałania Korozji Budynków z ramienia koncernu DANTHERM GROUP jest Pani Katarzyna Cellary-Zinko oraz Pan Marcin Hetman.
Michał Sokołowski
Polskie Stowarzyszenie Technologów Osuszania i Przeciwdziałania Korozji Budynków z przyjemnością informuje, że jest Patronem strategicznym wielkiej Konferencji Firm Osuszających. Konferencja odbędzie się w Łodzi, w dniach 14-15 marca 2024 roku.