„ORGBUD – SERWIS” Sp. z o.o. w Poznań, został założony w 1989 roku.

ORGBUD-SERWIS to  twórca Katalogów Nakładów Rzeczowych dla budownictwa, w tym KNR na osuszanie 9-19, 9-21, oraz najnowszego 9-36. ORGBUD-SERWIS przez wiele lat kształtował procesy kosztorysowania w branży osuszania budynków, przez co ma ogromny wpływ również na przyszłość kosztorysowania przy likwidacji szkód wodnych. 

Partnerstwo Polskiego Stowarzyszenia Technologów Osuszania i Przeciwdziałania Korozji Budynków z firmą ORGBUD-SERWIS, nadaje rangi współpracy interesariuszy branży kosztorysowania oraz osuszania budynków. Pomaga wspólnie rozwijać się oraz wdrażać nowe, optymalne rozwiązania i trendy. Wspólnie możemy propagować oraz opiniować prawidłowe kosztorysowanie usług osuszania budynków. 

Członkiem wspierającym z ramienia firmy wspierającej jest Prezes ORGBUD-SERWIS, mgr inż. Maciej Sikorski oraz Pan Prezes Zarządu Michał Waligórski. Pan Prezes Sikorski jest absolwentem Politechniki Poznańskiej Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska.  Jako Rzeczoznawca Kosztorysowy SKB pełni funkcję Przewodniczącego Oddziału w Poznaniu Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych.

   Prezes ORGBUD SERWIS mgr inż. Maciej Sikorski

 

   Prezes Zarządu ORGBUD SERWIS Michał Waligórski


 

 

  • Założona w latach 50. XX wieku Grupa Dantherm jest europejskim liderem w zakresie przenośnych i stacjonarnych rozwiązań kontroli klimatu dla wielu gałęzi przemysłu oraz zastosowań w budownictwie. Do portfela marek i technologii DANTHERM GROUP należą:
  •    
  •    

Członkiem Wpierającym Polskie Stowarzyszenie Technologów Osuszania i Przeciwdziałania Korozji Budynków z ramienia koncernu DANTHERM GROUP jest Pani Katarzyna Cellary-Zinko pełniąca funkcję Country Lead Managera na Polskę oraz Pan Marcin Hetman pełniący funkcję Area Sales Managera na Polskę.

Pani Katarzyna Cellary-Zinko to doświadczony dyrektor sprzedaży pracujący dla Master i Dantherm aż od 2005 i specjalizujący się w wydajnych, przenośnych rozwiązaniach grzewczych oraz osuszających dla branży budowlanej, rolniczej i wielu innych. 

  Country Lead Manager DANTHERM POLSKA Katarzyna Cellary-Zinko

  Area Sales Manager DANTHERM POLSKA Marcin Hetman

AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA Z PRACY STOWARZYSZENIA

Michał Sokołowski
Z przyjemnością informujemy, że Członkami Wspierającymi Polskiego Stowarzyszenia Technologów Osuszania i Przeciwdziałania Korozji Budynków z ramienia koncernu DANTHERM GROUP jest Pani Katarzyna Cellary-Zinko oraz Pan Marcin Hetman.
Michał Sokołowski
Polskie Stowarzyszenie Technologów Osuszania i Przeciwdziałania Korozji Budynków z przyjemnością informuje, że jest Patronem strategicznym wielkiej Konferencji Firm Osuszających. Konferencja odbędzie się w Łodzi, w dniach 14-15 marca 2024 roku.